Jak się ubrać do pracy?

2016-05-30 00:27

Niezależnie od tego czy pracujesz w biurze, w barze albo gdziekolwiek indziej, to co nosisz na sobie ma duży wpływ na to jak jesteś postrzegana przez innych dookoła Ciebie. Niektórzy ludzie mówią, że wygląd nie ma znaczenia, ale może on mieć jednoznaczny wpływ na to jak traktowana będziesz w pracy i jak będzie rozwijała się Twoja kariera. Oto kilka rzeczy, o których pożądane byłoby pomyśleć jeśli chcesz się ubrać tak aby zaimponować wszystkim.

Ubieraj się tak jak chcesz

Nie ma nic niepoprawnego w aspiracjach i tym, iż inni ludzie je spostrzegą. Często można ubierać się na sposób, który będzie odzwierciedlał Twoje nadzieje na przyszłość.

Ubieraj się w zależności od dnia

Nie ma sensu aby próbować modnie się ubierać, gdy w danym dniu tego nie trzeba. Jeśli będziesz aktywna fizycznie nie powinno się ubierać się jak ktoś, kto znaczną część dnia spędzi w pracy za biurkiem. Ktoś kto ma spotkanie z interesantem albo inne istotn biznesowe dyskusje będzie niewątpliwie ubierał się bardziej formalnie od osoby niewchodzące w interakcje z innymi.

Noś ubrania, które do Ciebie pasują

Będziesz zdumiana liczbą ludzi, którzy regularnie noszą ubrania niedobrze dopasowane do własnej figury. Czy jesteś pewna, że masz na sobie odpowiedni rozmiar? Czy ubrania nie są zbyt duże bądź nadmiernie ciasne? Czy wyglądasz w nich świetnie?

Rozważ odpowiedni kolor

Odcienie w jakie się odziewasz mogą mieć wpływ na to jak będziesz traktowana w pracy. Trzeba wziąć pod uwagę nie tylko to jakie kolory pasują do Ciebie, ale także w jaki sposób będą one wpływały na nastrój wszystkich wokół Ciebie.