Buty dla mężczyzny - espadryle

2016-05-30 00:28

Sandały męskie przeszły stylową metamorfozę w czasie minionych paru lat. Nie są one znane już jako pantofle czy klapki. W chwili obecnej mają swoją nazwę, która jest bardzo modna – espadryle. Chcesz nosić coś innego niż klapki na plażę? Potrzebujesz pary wygodnych butów, w których stopy nie będą się męczyć.

Jakie są espadryle?

Espadryle są przeważnie wykonane z delikatnego płótna albo miękkiej bawełny, z gumową podeszwą i włókna splecionego wokół krawędzi. Jeśli Twoje nogi są obolałe od skarpet i butów biurowych, to espadryle będą dla Ciebie rzeczą, która pozwoli Ci się zrelaksować. Taki typ obuwia jest dostępny zarówno dla mężczyzn a także dam. Są lekkie, co oznacza, iż można je bez trudności wcisnąć do torby i przenieść je w dowolne miejsce bez obaw o nadbagaż.

Gdzie je można nosić?

Espadryle można nazwać pantoflami na świeże powietrze. Są idealne na wieczorne spacery w parku, letnie popołudnie przy basenie bądź w czasie zwykłego dnia spędzonego z znajomymi. Są niezwykle popularne w ciepłych i wilgotnych strefach klimatycznych, gdzie zakładanie skarpet nie zawsze jest komfortowe.

Odcienie, projekt i dopasowanie

Espadryle są osiągalne w szerokiej palecie odcieni i wzorów. Kolorowe, wzorzyste, kwiatowe – w głównej mierze zalecane są dla pań. Dla mężczyzny lepsze będą neutralne kolory jak szary, czarny i granatowy. Nie zważając na to co uplanowane jest na dany dzień, trzeba upewnić się, ze ich wzór nie będzie kolidował z resztą ubioru. Espadryle są przeznaczone do wypoczynku, więc w związku z tym pasuje do nich luźne ubranie.

Na zakończenie

Espadryle nie są stworzone tak by nosić je na co dzień, trzeba trzymać je z dala od wody i ekstremalnej pogody. Najlepiej nosić je z szortami by wyglądać modnie i czuć się komfortowo.